Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Studio Tańca Anna Kowalska


logo

Adres:
Szczecin

Telefon: 507 043 858

E-mail: ania@annakowalska.pl

WWW:

Opinie: dodaj »

Ocena: 0 oceń »

0 gwiazdek - na podstawie 1 ocen


Opis szkoły

O nas

Tańczyć uczymy już od 1978 roku. Jesteśmy szkołą tańca z tradycją rodzinną.
W 1978 roku Szkołę Tańca założył Wojciech Kowalski pod nazwą Klub Taneczny „Impetus”. Klub funkcjonujący przy Zamku Książąt Pomorskich wychował kilkuset tancerzy, ludzi którzy pokochali taniec i zdobyli tą niesamowitą umiejętność jaką jest nauczenie się czerpania przyjemności z ruchu. Liczne turnieje organizowane przez Wojtka jak i wyjazdy na obozy, szkolenia to pełna pasji przygoda którą przebyło niejedno pokolenie.
... W 2007 roku Szkoła zmieniła nazwę na Studio Tańca Anna Kowalska i prowadzone jest przez córkę obecnego wice prezesa Okręgu Zachodniopomorskiego Polskiego Tańca Towarzyskiego, sędziego oraz sędziego-skrutinera.(Wojtka).
Ania to utytułowana tancerka. Tańczyć zaczęła w wieku 6 lat. Przebijając się przez setki turniejów zdobyła najwyższą międzynarodową, mistrzowską klasę taneczną S, tańcząc wówczas z Michałem Mroczkowskim i zwyciężając wiele prestiżowych turniejów w kraju jak i za granicą . Do jej osiągnięć należy też v-ce Mistrzostwo Polski Północnej w tańcach latynoamerykańskich zdobyte w 2005 r w Iławie, 7 miejsce na Akademickich Mistrzostwach Polski zdobycie głównego trofeum na międzynarodowym turnieju tańca o „Srebrne Pantofelki” 3 miejsce na turnieju „O Puchar Wieczystego”. Jako tancerka Ania miała okazję zaprezentować się z grupą taneczną Volt Agustina Egurroli w programie”Idol” jak i wziąć udział w licznych pokazach tanecznych gwiazd takich jak Jose Torres czy Michał Milowicz.

Opinie o szkole

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tej szkole. Jeśli chcesz dodać swoją opinię, skorzystaj z formularza »

Jeśli chcesz zmodyfikować dane szkoły, dodać opis, zdjęcia lub umieścić w naszej bazie nową szkołę, skontaktuj się z nami.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2023. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net