Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Liceum Ogólnokształcące nr 12 w Zespole Szkół Sportowych im. Sportowców Ziemi Szczecińskiej


Adres: Małopolska 22
70-515 Szczecin

Telefon: 91 433 58 97

E-mail: sekretariat@lo12.szczecin.pl

WWW:

Opinie: zobacz (1) »   dodaj »

Ocena: 0 oceń »

0 gwiazdek - na podstawie 1 ocen


Opis szkoły

Obecnym dyrektorem ZSS jest pani mgr Iwona Rzeszutko a wicedyrektorami: pani mgr Małgorzata Majewska - od spraw dydaktycznych, pani mgr Celina Wojtoń -  od spraw wychowawczych i od spraw sportu pan mgr Jarosław Duda. Szkoła przez te wszystkie lata zachowała statut szkoły sportowej. Główną dyscypliną uprawianą na terenie ZSS jest gimnastyka sportowa, w obrębie której można odnotować znaczne sukcesy. Wymienić tu można m. in.: Martę Pihan - członkinię Kadry Narodowej i mistrzynię Polski w klasie mistrzowskiej; Magdalenę Subotowicz - wicemistrzynię Polski klasa trzecia - juniorka; Katarzynę Kowalczyk - Kadra Polski, mistrzynię Polski klasa druga - juniorka; Magdalenę Jabłońską - złoty medal na równoważni w mistrzostwach Polski w klasie pierwszej; Martę Fronckowiak - srebrny medal na równoważni w mistrzostwach Polski w klasie drugiej.
     Na terenie ZSS funkcjonuje wiele kół zainteresowań. Każde z nich pozwala na rozwój umiejętności i wiedzy z zakresu dziedziny, której dotyczy. Największymi osiągnięciami cieszy się koło SKKT prowadzone przez p. Macieja Krzakowskiego. Szkoła czynnie uczestniczy w życiu kulturalnym miasta, organizując na swym terenie liczne imprezy okolicznościowe dla zobrazowania niektórych z nich dołączamy kilka zdjęć.

Opinie o szkole

dodano: 26.06.2012, godz. 14.46 
Jestem absolwentką XII liceum ogólnokształcącego i z czystym sumieniem mogę zaoferować przyszłym licealistom tę oto szkołę. Szkoła wyróżnia się dobrze wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną , w szkole panuje przyjazna i miła atmosfera, jest możliwość rozwijania swoich zainteresowań !!! Każdy znajdzie tu coś dla siebie ! Gorąco polecam
0.45/5


Jeśli chcesz zmodyfikować dane szkoły, dodać opis, zdjęcia lub umieścić w naszej bazie nową szkołę, skontaktuj się z nami.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2023. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net