Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Szkoła Podstawowa nr 55 "Błękitna" w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Szczecinie


Adres: Orawska 1
70-131 Szczecin

Telefon: 91 482 00 78

E-mail: sp55szczecin@wp.pl

WWW:

Opinie: dodaj »

Ocena: 0 oceń »

0 gwiazdek - na podstawie 1 ocen


Opis szkoły

DROGI RODZICU I UCZNIU           ... Być może jesteście Państwo zainteresowani, aby Wasze Dziecko uczęszczało właśnie do naszej szkoły ...

           ... A może dokładnie teraz stoicie przed trudnym wyborem szkoły, która ma zapewnić wysoką jakość kształcenia oraz doskonałą opiekę ...


           Chcemy zapewnić, że właśnie BŁĘKITNA spełni Wasze oczekiwania

           Zapraszamy Rodziców i Uczniów do zapoznania się z zakładką REKRUTACJA, w której umieściliśmy ofertę szkoły oraz wszelkie informacje dotyczące zasad i przebiegu rekrutacji.

DLACZEGO WARTO???


"Prawdziwa szkoła to warsztat pracy"
John Steibeck...           ... nie każdy warsztat pracy jest taki sam. Otóż Błękitna już od ćwierć wieku jest miejscem niesamowitym. Jej wyjątkowość nie polega jedynie na tym, że wciąż i niezmiennie uchodzi za szkołę przyjazną dzieciom i młodzieży, że z dumą i pełną odpowiedzialnością wychowuje i przygotowuje do życia całe pokolenia Błękitniaków - jeszcze niedawno zasiadających w szkolnych ławkach, dziś przyprowadzających do nas swoje pociechy.
          To tu doświadczenie i rozwaga wykwalifikowanej kadry pedagogicznej pozwalają opanować najcenniejszą w życiu "sztukę małych kroków", dzięki którym wielu naszych absolwentów osiągnęło zamierzone cele, a obecni uczniowie są na dobrej drodze do życiowych sukcesów. To tu rozszerzamy granice nauki tak, by nasi wychowankowie wiedzę o sobie i świecie traktowali jak cenny dar, a nie przykry obowiązek. To tu od lat łączymy wiedzę i umiejętności, sumujemy doświadczenia, doskonalimy siebie i innych po to, by co roku z pierwszym dzwonkiem rozpocząć żmudny, ale owocny proces kształcenia, inspirowania, wspierania i wspólnego tworzenia zjawiskowej energii, przekładającej się na najwyższą jakość nauczania. A w codziennej pracy niezmiennie pamiętamy, że (Antoine de Saint-Exupéry):


"Zespala nas solidarność, niesie ta sama planeta,
jesteśmy załogą tego samego statku."


Dyrektor Szkoły       

mgr Grzegorz Szymkowiak

Opinie o szkole

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tej szkole. Jeśli chcesz dodać swoją opinię, skorzystaj z formularza »

Jeśli chcesz zmodyfikować dane szkoły, dodać opis, zdjęcia lub umieścić w naszej bazie nową szkołę, skontaktuj się z nami.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2023. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net