Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Szkoła Podstawowa nr 35 im. Jana Pawła II w Szczecinie


Adres: Świętoborzyców 40
71 - 665 Szczecin

Telefon: 91 442 24 65

E-mail: sp35@um.szczecin.pl

WWW:

Opinie: zobacz (1) »   dodaj »

Ocena: 0 oceń »

0 gwiazdek - na podstawie 1 ocen


Opis szkoły

O szkole

Szkoła jest piękna i nowoczesna. Posiada bogate zaplecze, dobrze wyposażone gabinety, środki audiowizualne. Zastosowanie nowoczesnych metod i pomocy naukowych oraz praca wykwalifikowanych nauczycieli z uczniami daje zamierzone efekty. Szkoła dopracowała się wielu laureatów konkursów przedmiotowych: z j. polskiego, matematyki, geografii, fizyki. Wysokich osiągnięć sportowych, czołowych lokat w działalności Ligi Morskiej i Szkolnego Koła Turystycznego.
Dbamy o rozwój ucznia zdolnego, w szkole działają liczne koła zainteresowań. Uczniów mających trudności w nauce otaczamy szczególną opieką proponując zajęcia kompensacyjne-korekcyjne i wyrównawcze.
Pragniemy, aby dzieci uważały naszą szkołę za swój drugi dom. Czuły się tu bezpiecznie i wesoło

 

Opinie o szkole

dodano: 29.06.2013, godz. 02.32 
Szkoła ma niezłą bazę, niestety, to wszystko. Pod względem wychowawczym i edukacyjnym niestety kuleje. Moje dziecko właśnie ukończyło tę placówkę i żałuję, że nie zmieniłam jej w trakcie jego nauki. Wychowawczyni była osobą nie nadającą się do pełnienia tej funkcji- nie zorganizowała żadnej wycieczki klasowej , nie potrafiła wprowadzić dyscypliny w klasie, egzekwować noszenia mundurków przez dzieci , o rozwiązywaniu konfliktów klasowych nie wspomnę. Dzieci robiły z nią co chciały.Żadnego autorytetu.
0/5


Jeśli chcesz zmodyfikować dane szkoły, dodać opis, zdjęcia lub umieścić w naszej bazie nową szkołę, skontaktuj się z nami.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2023. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net