Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Szkoła Podstawowa nr 29 w Zespole Szkół nr 14 przy Pogotowiu Opiekuńczym im. Konstantego Maciejewicza w Szczecinie


Adres: Łabędzia 4
71-453 Szczecin

Telefon: 91 431 58 91 w. 22

E-mail: sekretariat@po.szczecin.pl

WWW:

Opinie: dodaj »

Ocena: 0 oceń »

0 gwiazdek - na podstawie ocen


Opis szkoły

Pogotowie istnieje od 1947 rokuFunkcjonują u nas:
  • szkoła podstawowa
    (klasy 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6)

  • gimnazjum (klasy 1, 2, 3)

  • grupy interwencyjne
    (opieka całodobowa)

  • grupy pobytu dziennego
    (opieka od godz. 7.30 do 19.00)Nasi wychowankowie, pod opieką i nadzorem wychowawców odrabiają lekcje, uczestniczą w zajęciach terapeutycznych i wyrównawczych, pracują na rzecz placówki. Wdrażani są do odpowiedzialności za pomieszczenia i mienie, którym dysponują. Czas wolny spędzają w urozmaicony i atrakcyjny sposób.


Świadczymy pomoc socjalną dla dzieci i rodzin borykających się z poważnymi problemami finansowymi. Oferujemy cztery posiłki dziennie, niezbędną odzież, środki higieniczne, podręczniki i przybory szkolne, ubezpieczenie oraz bardzo dobrą opiekę medyczną.


Do opieki całodobowej przyjmujemy dzieci na podstawie skierowanaia z MOPR-u, na mocy postanowienia sądu. Dziecko mieszka i uczy się w placówce, a w dni wolne od nauki wychodzi na przepustki do domu.


Na pobyt dzienny przyjmujemy dzieci również na prośbę rodziców. Dziecko rano może zjeść u nas śniadanie, potem uczy się w szkole i spędza czas w placówce do kolacji. Wieczorem wraca do domu rodzinnego.


Służymy pomocą w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pobytem dziecka w naszej placówce, kontynuacją nauki w szkołach przy pogotowiu, załatwianiu spraw sądowych i innych, w wyjściu z sytuacji kryzysowej.


W placówce zatrudnieni są wyłącznie wysoko wykwalifikowani specjaliści. Gwarantują oni wychowankom optymalną opiekę, wychowanie, edukację i terapię, a ich rodzinom pomoc psychologiczną, pedagogiczną, terapeutyczną i socjalną.

Opinie o szkole

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tej szkole. Jeśli chcesz dodać swoją opinię, skorzystaj z formularza »

Jeśli chcesz zmodyfikować dane szkoły, dodać opis, zdjęcia lub umieścić w naszej bazie nową szkołę, skontaktuj się z nami.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2023. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net