Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Szkoła Podstawowa nr 23 im. Mariusza Zaruskiego w Szczecinie


Adres: Miernicza 10
70-823 Szczecin

Telefon: 91 460 02 88

E-mail: vieta@poczta.onet.pl

WWW:

Opinie: dodaj »

Ocena: 0 oceń »

0 gwiazdek - na podstawie ocen


Opis szkoły

Szkoła Podstawowa nr 23 w Szczecinie rozpoczęła swoją działalność 5 września 1945 r. 17 lutego 1962 r. nadano jej imię Mariusza Zaruskiego żeglarza, taternika,nauczyciela i pisarza.Do ogólnoszkolnej szkolnej symboliki należą sztandar, imię szkoły, kącik patrona szkoły z pamiątkową tablicą, teksty ślubowania, Księga absolwentów i Kronika szkoły.Budynek jest położony w centrum Dąbia obok zabytkowego kościoła i Dworku Myśliwskiego.Od lat współpracujemy ze środowiskiem, organizując imprezy okolicznościowe, zawody sportowe, turnieje wiedzy i pokazy szkolnych talentów.W roku 2003 uzyskaliśmy tytuł "Szkoła z Klasą".W roku 2006 nasza szkoła została uhonorowana tytułem "Zachodniopomorska Szkoła Jakości". Natomiast w roku 2007 uzyskaliśmy tutuł Szkoła Przyjazna Uczniom z Dyslekcją.


Nasza szkoła znajduje się na ulicy Mierniczej 10 w Szczecinie - Dąbiu(Prawobrzeże).Z centrum do nas można dojechać autubusem pośpiesznym C lub 56 i 73Z i 73D(Basen Górniczy), z Prawobrzeża można dojechać autobusami 77 i 64

Opinie o szkole

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tej szkole. Jeśli chcesz dodać swoją opinię, skorzystaj z formularza »

Jeśli chcesz zmodyfikować dane szkoły, dodać opis, zdjęcia lub umieścić w naszej bazie nową szkołę, skontaktuj się z nami.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2023. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net