Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Szczecinie


logo

Adres: Aleja Piastów 6
70-327 Szczecin

Telefon: 91 484 35 70

E-mail: sp1szczecin@wp.pl

WWW:

Opinie: zobacz (1) »   dodaj »

Ocena: 4.3 oceń »

4.3 gwiazdek - na podstawie 2 ocen


Opis szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczecinie jest miejscem, w którym stwarza się warunki do nauki dla wszystkich dzieci. Przekazujemy tu wiedzę i kształtujemy umiejętności, stymulujemy do dobrej pracy, rozwijamy zainteresowania uczniów.


Wspieramy rozwój ucznia, troszczymy się o jego bezpieczeństwo i zdrowie, pokazujemy jak pożytecznie spędzać czas wolny. Wprowadzamy dzieci w świat kultury i sztuki, przez co uwrażliwiamy na piękno.


W naszej placówce pielęgnujemy tradycje szkolne, regionalne i narodowe. Wspieramy także uczniów w trudnej sytuacji rodzinnej i materialnej oraz uczymy jak przezwyciężać niepowodzenia. W naszych działaniach kierujemy się dobrem uczniów, ich możliwościami i predyspozycjami. Uczymy przestrzegania norm społecznych, szacunku wobec innych, empatii oraz tolerancji. Staramy się być przyjacielem, powiernikiem i „drugim domem” naszych uczniów.


Podążamy za osiągnięciami cywilizacyjnymi mając na uwadze wszechstronny rozwój osobowości dziecka. Przygotowujemy do dalszej nauki i odnoszenia choćby najmniejszych sukcesów. Dbamy o to, aby rodzic i uczeń byli usatysfakcjonowani z jakości i fachowości naszych działań.

Opinie o szkole

dodano: 13.04.2007, godz. 10.15 
Szkole konczylem wieki temu, nie mam pojecia co sie w niej obecnie dzieje. Ale wspominam bardzo milo. Bardzo dobra opieka, dobre podejscie do uczniow... Serdecznie wszystkich stamtad pozdrawiam!
0/5


Jeśli chcesz zmodyfikować dane szkoły, dodać opis, zdjęcia lub umieścić w naszej bazie nową szkołę, skontaktuj się z nami.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2023. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net