Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Przedszkole Publiczne nr 1 "Radosne" w Szczecinie


Adres: Grażyny 7
71-631 Szczecin

Telefon: 91 423 06 26

E-mail: pp1@um.szczecin.pl

WWW:

Opinie: zobacz (2) »   dodaj »

Ocena: 3.8 oceń »

3.8 gwiazdek - na podstawie 5 ocen


Opis szkoły

Przedszkole „Radosne” jest placówką działającą od 1981 roku. Mieści się w parterowym budynku z dala od ruchliwych ulic. Dzieci mają do dyspozycji cztery sale dydaktyczne  z łazienkami, salę gimnastyczną wyposażoną w wysokiej klasy sprzęt gimnastyczny, przestronną szatnię i duży ogród do zabaw. Tradycją przedszkola są organizowane rokrocznie festyny rodzinne oraz przedstawienia teatralne dla dzieci w wykonaniu nauczycieli i rodziców dzieci uczęszczających do „Radosnego”. Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w konkursach organizowanych przez inne placówki. My jesteśmy gospodarzami środowiskowej imprezy jesiennej „Święto ziemniaka”.


Współpracujemy z pobliską szkołą podstawową (Nr 11), z Miejską Komendą Policji oraz z Sanepidem. W ciągu każdego roku szkolnego uczestniczymy w koncertach muzycznych organizowanych przez Zamek Książąt Pomorskich oraz w przedstawieniach teatralnych Teatru Polskiego i Teatru Lalek Pleciuga. W przedszkolu funkcjonuje oddział integracyjny, do którego mogą uczęszczać dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych, posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Kadra przedszkola to wysoko wykwalifikowani nauczyciele (5 nauczycieli dyplomowanych), których na co dzień wspomaga pedagog specjalny i logopeda.

Opinie o szkole

dodano: 30.04.2007, godz. 11.54 
Niesamowite przedszkole z kadrą o wysokich kwalifikacjach. Rodzice mogą być spokojni o swoje dzieci. Na pewno są pod dobrą opieką
0.45/5

dodano: 12.04.2007, godz. 06.49 
do przedszkola tego chodzily 2 mlodsze siostry, czesto je stamtad odbieralam. panie wychowawcznie zawsze usmiechniete i mile, dzieci zadowolone. Wprost idyllicznie.
0/5


Jeśli chcesz zmodyfikować dane szkoły, dodać opis, zdjęcia lub umieścić w naszej bazie nową szkołę, skontaktuj się z nami.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2023. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net