Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Przedszkole Publiczne nr 51 "Tuptusiowe Przedszkole" - Filia


Adres: Chlebowa 4
71-006 Szczecin

Telefon: 91 435 82 86

E-mail: kontakt@tuptusioweprzedszkole.info

WWW:

Opinie: dodaj »

Ocena: 0 oceń »

0 gwiazdek - na podstawie ocen


Opis szkoły

Przedszkole zostało założone w 1947 r. i mieści się przy ul. Chlebowej 4 w Szczecinie. Było pierwszym przedszkolem zapewniającym opiekę i wychowanie dzieciom w dzielnicy Szczecin-Gumieńce. Od 1. września 2002 r.  przedszkole jest filią  Przedszkola Publicznego nr 51, którego dyrektorem jest p. mgr Halina Cydzik.

Przedszkole mieści się w domku jednorodzinnym adaptowanym na potrzeby przedszkola. Uczęszcza do niego 30 dzieci w wieku od 3 do 6 lat stanowiących jedną grupę. Jest prawdziwym, malutkim, domowym przedszkolem z ładnym, ukwieconym, ogrodem otoczonym wysokim zielonym żywopłotem z pergolami, ekologicznymi – drewnianymi zabawkami ogrodowymi i stawikiem.

Specyfiką przedszkola jest to, że dzieci w różnym wieku bawią się ze sobą jak w wielodzietnej rodzinie. Uczą się troski, tolerancji, niesienia pomocy młodszym i słabszym. Jedynie podczas zajęć prowadzonych przez nauczyciela dzieci, ze względu na dużą rozpiętość wiekową i różny rozwój psychofizyczny oraz konieczność dostosowania zadań do ich możliwości, dzielone są na dwie grupy - dzieci młodsze (3, 4-latki) i dzieci starsze (5, 6-latki).

Opinie o szkole

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tej szkole. Jeśli chcesz dodać swoją opinię, skorzystaj z formularza »

Jeśli chcesz zmodyfikować dane szkoły, dodać opis, zdjęcia lub umieścić w naszej bazie nową szkołę, skontaktuj się z nami.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2023. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net