Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Przedszkole Publiczne nr 30 "Chochlik" w Szczecinie


Adres: Piotra Skargi 18
71-423 Szczecin

Telefon: 91 422 48 58

E-mail: pp30@um.szczecin.pl

WWW:

Opinie: dodaj »

Ocena: 0 oceń »

0 gwiazdek - na podstawie ocen


Opis szkoły

Przedszkole istnieje od około 1954 roku. Początkowo było placówką żłobkową, następnie przedszkolem zakładowym Miejskiego Zakładu Komunikacji. Od 1992 roku przedszkole jest placówką publiczną.

Willa, w której znajduje się przedszkole położona jest w jednym z najpiękniejszych miejsc w Szczecinie w pobliżu Jasnych Błoni i alei platanów. Willa została wzniesiona  w latach 1908-1909 dla kupca Paula Zimmermanna według projektu Franca Liebergessela. Nieregularna bryła willi o złożonym układzie wysokich dachów nawiązuje do późnogotyckich domów angielskich.


Przedszkole stara się spełnić oczekiwania zarówno rodziców jak i dzieci. Naszym zdaniem każde dziecko zasługuje na pełne miłości bezpieczne dzieciństwo przy całkowitej akceptacji dorosłych.

Chcemy, aby nasze dzieci były wrażliwe na piękno i dobro, były samodzielne, umiały poszukiwać źródeł informacji, miały poczucie własnej wartości, szanowały swoją i cudzą pracę, dbały o przyrodę, umiały dokonywać właściwych wyborów i ponosić ich konsekwencje, chcemy by stawiały czoło wyzwaniom i próbowały rozwiązywać problemy na miarę swoich możliwości licząc się jednocześnie ze zdaniem innych.

Opinie o szkole

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tej szkole. Jeśli chcesz dodać swoją opinię, skorzystaj z formularza »

Jeśli chcesz zmodyfikować dane szkoły, dodać opis, zdjęcia lub umieścić w naszej bazie nową szkołę, skontaktuj się z nami.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2023. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net