Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Polityka prywatności

Korzystając z serwisu szkoly.szczecin.pl zgadzasz się z poniższą polityką prywatności. Obowiązuje Cię zawsze aktualna polityka prywatności, do której link znajduje się w stopce strony. Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do zmiany polityki prywatności w dowolnym momencie.

Redakcja szkoly.szczecin.pl nie udostępnia i nie sprzedaje Twoich danych wpisanych w pola formularzy. Dbamy jednocześnie, by dane te nie dostały się w ręce osób do tego nie powołanych.

Adres e-mail podany przy rejestracji do serwisu jest wykorzystywany jedynie w celach technicznych (problemy z działaniem konta, przypomnienie o wygaśnięciu konta). Nie będą na niego wysyłane żadne materiały reklamowe.

Dane firm oraz ogłoszenia utrzymywane w serwisie są jawne dla wszystkich użytkowników internetu, dlatego nie podlegają polityce prywatności. Oznacza to, że redakcja szkoly.szczecin.pl nie odpowiada za wykorzystanie ich przez osoby trzecie.

Redakcja szkoly.szczecin.pl nie odpowiada za wiarygodność danych w serwisie. Ogłoszenia lub dane firm są moderowane pod kątem prawnym (czy nie zawierają tekstów obraźliwych, rasistowskich itp.), nie możemy jednak stwierdzić, czy dane ogłoszenie jest wiarygodne. Użytkownik odpowiadając na ogłoszenie musi być ostrożny, redakcja nie odpowiada za czyny ogłaszających się.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2022. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net