Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

O nas

Szczeciński Informator Edukacyjny - jest przewodnikiem po wszystkich jednostkach edukacyjnych i związanych bezpośrednio lub pośrednio z edukacją w mieście Szczecin. Nasza baza informacyjna obejmuje: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, szkoły policealne, szkoły wyższe, studia podyplomowe, szkoły językowe, szkoły tańca, szkoły sztuk walki, kursy i szkolenia, naukę jazdy, naukę i pracę za granicą, internaty, akademiki, biblioteki, księgarnie, korepetycje i zajęcia pozalekcyjne.

Odwiedzający naszą stronę mają możliwość zapoznania się z aktualnościami związanymi z tematami edukacyjnymi, a także mogą dzielić się swoimi opiniami po zalogowaniu się na naszym forum.

Istnieje również możliwość skorzystania z naszej płatnej oferty reklamowej, którą na życzenie zainteresowanych dostarczamy drogą mejlową.

Bezpłatna oferta dotyczy dodawania szkół do bazy w zakresie tzw. wpisu podstawowego oraz dodawania ogłoszeń w zakresie zajęć pozalekcyjnych i korepetycji.

W razie zainteresowania szczegółami płatnej oferty, lub w razie chęci zgłoszenia wszelkich uwag czy jakichkolwiek sugestii prosimy o kontakt przez pocztę elektroniczną na adres info@szkoly.szczecin.pl

Dziękujemy za odwiedzenie Szczecińskiego Informatora Edukacyjnego i jednocześnie zachęcamy do częstego korzystania z naszej strony.

Zespół Szczecińskiego Informatora Edukacyjnego

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2022. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net