Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Jaki kurs angielskiego dla dorosłych wybrać?

Szczeciński Informator Edukacyjny, 23.01.2020Szkoły językowe posiadają szeroką ofertę różnych kursów, dlatego wybór odpowiedniego z nich nie zawsze jest łatwym wyborem. Zastanawiasz się nad wybraniem dopasowanego kursu angielskiego dla dorosłych? W poniższym artykule przedstawimy najpopularniejsze z nich, które często są wybierane przez innych. Mamy nadzieję, że to ułatwi Ci poszukiwania odpowiedniego kursu, który rozwinie wszystkie Twoje umiejętności oraz skutecznie nauczy Cię języka angielskiego.

Jaki kurs angielskiego dla dorosłych wybrać?

Intensywny kurs angielskiego

Kurs intensywny to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą uzyskać szybko efekty swojej nauki. Dzięki temu kursowi będziesz mógł w krótkim czasie wejść na wyższy poziom znajomości angielskiego, który wcześniej być może stanowił dla Ciebie trudność lub nauka nie przyniosła odpowiednich efektów. Niektóre szkoły oferują kurs intensywny również w wakacje, co jest szczególnie korzystne dla zabieganych osób, które nie mają czasu w ciągu roku na naukę. Kurs odbywa się przy obecności wykwalifikowanej kadry lektorów, która opracowuje metodę nauki w skuteczny sposób. Na zajęciach możesz szybko przełamać barierę językową i zdobyć wiedzę językową na wybranym poziomie.

Wiele kursów intensywnych łączy się również z kursami lub warsztatami konwersacyjnymi, gdzie uczestnicy uczą się posługiwać językiem w praktycznych sytuacjach poprzez komunikację między sobą.

Kurs Business English

Z kursu Business English najczęściej korzystają firmy, a szczególnie ich pracownicy, którzy zajmują się szeroko pojętym marketingiem oraz sprzedażą, handlem, finansami czy IT. Zajęcia mają za zadanie udoskonalać wszystkie umiejętności przydatne do prowadzenia rozmów, prezentacji, spotkań oraz negocjacji zarówno na polskim, jak i międzynarodowym rynku. Cała zebrana wiedza będzie dla nas przydatna także podczas kontaktu z klientem. Na kursie poznajemy przede wszystkim biznesowe słownictwo oraz zagadnienia.

Kurs angielskiego online

Nie masz czasu na kursy stacjonarne w szkole? Wolisz uczyć się online – wygodnie w domu o wybranych przez siebie porach? Nic trudnego! Wystarczy, że w danej szkole językowej zdecydujesz się na kurs języka angielskiego online. Zajęcia zazwyczaj odbywają się w ustalonych terminach, bardzo elastycznie, aby dopasować się do potrzeb każdego ucznia. Kursy online to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą korzystać z nowoczesnych technologii  oraz nie mogą bezpośrednio uczestniczyć w zajęciach w szkole.

Kursy egzaminacyjne

Jeśli umiesz język angielski na danym poziomie, od średniozaawansowanego w górę, możesz zdecydować się na przygotowanie do zdania wybranych egzaminów językowych. Z pewnością certyfikat przygotowania, a następnie zdania takiego egzaminu przyda Ci się w życiu zawodowym podczas szukania pracy, a także przy podjęciu studiów na zagranicznych uczelniach.

Kursy indywidualne

Angielskiego możesz również swobodnie uczyć się na kursach indywidualnych, gdzie jesteś 1:1 z lektorem. Dzięki temu możesz bez stresu rozmawiać w obcych języku. Zajęciach przeprowadzane są w obecności lektora i porusza się na nich najważniejsze zagadnienia związane z językiem. Uczysz się elastycznie zarówno w szkole, jak i w domu (poprzez indywidualny kurs online).

Kursy grupowe

Kursy angielskiego dla dorosłych odbywają się najczęściej w kilkuosobowych grupach, gdzie uczysz się z osobami na takim samym językowych poziomie. Sprawia to, że nauka odbywa się w przyjemnej atmosferze, masz również możliwość poznać nowe osoby, które tak samo, jak Ty, chcą nauczyć się języka angielskiego. Praca w grupach, prowadzenie konwersacji oraz wspólne ćwiczenia – wszystko to sprawi, że znacznie szybciej nauczysz się angielskiego, a nauka stanie się dla Ciebie łatwiejsza.

Jak możesz zauważyć, kursów języka angielskiego na rynku jest naprawdę wiele! Mamy nadzieję, że dzięki naszej pomocy uda Ci się wybrać odpowiedni kurs względem Twoich umiejętności oraz zainteresowań.

źródło zdjęcia: freepik.com


ŹRÓDŁO WIADOMOŚCI
Szczeciński Informator Edukacyjny


KOMENTARZE


Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Jeśli chcesz dodać swój komentarz, skorzystaj z formularza ».
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2022. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net