Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Szybkie pożyczki pozabankowe – jak otrzymać pieniądze przez Internet?

Szczeciński Informator Edukacyjny, 29.06.2016Potrzebujesz błyskawicznej gotówki, ale nie możesz liczyć na nią w banku? W takiej sytuacji jest obecnie wielu Polaków. Wówczas zgłaszają się oni najczęściej do instytucji pozabankowych, które bardziej liberalnie podchodzą do udzielania pożyczek swoim klientom. Dzięki nim można otrzymać pieniądze także przez Internet i to nawet w kwadrans!

Szybkie pożyczki pozabankowe – jak otrzymać pieniądze przez Internet?

Zainteresowanie szybkimi pożyczkami pozabankowymi cały czas rośnie – Polacy wolą wnioskować o pożyczkę przez Internet niż iść do banku. Umowy pozabankowe zawierane są także dlatego, że nie każdy posiada odpowiednią zdolność kredytową lub pozytywną historię kredytowania. Jeżeli wobec tego nie możesz liczyć na wsparcie banku, masz przed sobą szeroką gamę chwilówek i innych pożyczek od parabanków.

Jak znaleźć najlepszą ofertę?

Jeżeli jeszcze nigdy wcześniej nie korzystałeś z usług tego rodzaju, na początku warto wybrać odpowiednią firmę pożyczkową, która będzie mogła zapewnić ci bezpieczeństwo i wygodę. Zasadniczo najlepszym wyborem są najwięksi gracze na rynku – popularne marki mające wielu zadowolonych klientów.

W celu znalezienia najlepszej propozycji można także posłużyć się internetowymi porównywarkami, na przykład serwisem Finmarket, za pomocą którego szybko dowiesz się, gdzie warto złożyć swój wniosek. Wiele firm pożyczkowych oferuje swoim nowym klientom pierwszą chwilówkę za darmo, to znaczy bez dodatkowych opłat.

Jak wnioskować o pożyczkę online?

To bardzo proste – wystarczy tylko postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlającymi się na danej stronie. Na początku należy wybrać sumę i okres pożyczki, potem założyć własne konto klienta i wykonać weryfikację. Weryfikacja polega na przelaniu symbolicznej sumy 1 grosza lub 1 złotego na konto firmy pożyczkowej – warto wybrać taką, która ma konto w tym samym banku co ty, ponieważ wtedy przelewy przychodzą błyskawicznie.

Gdy wniosek zostanie złożony w godzinach pracy firmy pożyczkowej i zostanie rozpatrzony pozytywnie, w takim przypadku pieniądze możesz mieć na swoim koncie już w kilkanaście minut i wydać je na swoje cele.

 


ŹRÓDŁO WIADOMOŚCI
Szczeciński Informator Edukacyjny


KOMENTARZE


Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Jeśli chcesz dodać swój komentarz, skorzystaj z formularza ».
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2023. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net