Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Gdzie pojechać na ferie zimowe?

Szczeciński Informator Edukacyjny, 05.09.2015Choć może się to wydać nieco przedwczesne, już teraz większość wychowawców zastanawia się nad organizacją zimowego wypoczynku dla swoich podopiecznych. Oczywiście jest wiele placówek, które nie zajmują się uczniowskim wypoczynkiem w ferie, ale coraz więcej klas decyduje się także na grupowy wypoczynek.Gdzie pojechać na ferie zimowe?

No i oczywiście uczniowie i ich rodzice często wybierają też wyjazdy samodzielnie. Wyjazdy narciarskie wydają się w tym przypadku oczywistym wyborem. Do niedawna perspektywa długiej jazdy w Tatry w przepełnionym uczniami autobusie mogła odstraszać od takiego pomysłu, jednak obecnie mamy w Szczecinie wielu organizatorów zimowego wypoczynku, którzy proponują coś znacznie przyjemniejszego.

Alpejskie wyjazdy na narty w ferie cieszą się w województwie zachodniopomorskim wielkim powodzeniem. Alpy z polskim biurem podróży to nie tylko coraz przyjaźniejsze dla portfela rodziców opłaty za wyjazdy grupowe dzieci. To także możliwość szkoleń narciarskich i snowboardowych, opieka wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów na stoku oraz wszechstronnych animatorów poza nim.
Naprawdę warto zainteresować się Alpami w te ferie, zwłaszcza, że w polskich górach ceny wciąż rosną, a standard usług jest nieporównywalnie niższy. Wyjazdy opłacają się szczególnie młodzieży ze Szczecina, którą nie czeka zbyt długi dojazd do austriackich kurortów. Grupowo, na przykład z kolegami z klasy, jest jeszcze taniej, więc warto już dziś (nim miejsca będą zajęte) rozważyć taką zimową opcje wyjazdową.  

ŹRÓDŁO WIADOMOŚCI
Szczeciński Informator Edukacyjny


KOMENTARZE


Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Jeśli chcesz dodać swój komentarz, skorzystaj z formularza ».
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2023. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net