Witamy w Szczecińskim Informatorze Edukacyjnym. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Przydatne informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym działem, gdzie zgromadziliśmy bazę przydatnych informacji.

Ruszyła rekrutacja na studia

Szczeciński Informator Edukacyjny, 05.06.2013Tegoroczni maturzyści mogą rozpocząć starania o przyjęcie ich na studia jeszcze zanim poznają wyniki swoich matur pisemnych. Już od wielu lat praktykowany jest taki system na Uniwersytecie Szczecińskim oraz na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym.

Ruszyła rekrutacja na studia

By rozpocząć starania o przyjęcie na studia w przypadku obu szczecińskich uczelni, należy się najpierw zarejestrować w elektronicznym systemie rekrutacji. Jeśli chodzi o ZUT to na stacjonarne studia pierwszego stopnia na kierunkach architektura i urbanistyka, architektura krajobrazu i wzornictwo, to rejestracji można dokonać w terminie od 24.05 do 18.06. Rejestracja chętnych na pozostałe kierunki dostępne na ZUT trwa od 24.05 do 7.07. Chętni do studiowania w systemie niestacjonarnym powinni zapisywać się w terminie 24.05-1.09.

Kandydaci do studiowania na Uniwersytecie Szczecińskim w systemie stacjonarnym powinni dokonać rejestracji w dniach od 11.06 do 3.07, a w systemie niestacjonarnym od 11.07 do 30.07.

Kolejne kroki postępowania rekrutacyjnego zostały dokładnie opisane na stronach poświęconych tegorocznemu naborowi obu uczelni.


ŹRÓDŁO WIADOMOŚCI
Szczeciński Informator Edukacyjny


KOMENTARZE


Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Jeśli chcesz dodać swój komentarz, skorzystaj z formularza ».
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2023. Właścicielem serwisu jest Atrax Krzysztof Kołakowski.
Wykonanie portalu: Crazybeaver.net